Kalite Kontrol

Etiketlerinizin kalitesini her aşamada kontrol ediyor olacağız. Alanında uzman kalite kontrol ekibimiz üç farklı aşamada ürünlerin kalitesini kontrol ediyor olacaklar. Son teknoloji ekipmanlarımızla birlikte, sizlere en kaliteli ürünü sunmak bizim ana hedeflerimizden biri.

Baskı Öncesi Kontrol

Onayınızdan geçen grafik çalışmaları hızlıca baskı öncesi işleme hazırlanır. Baskı öncesi kontrollerde, renk tonları kontrol edilir. İnsan gözünün ayırt edemeyeceği düzeyde renk ayarlamaları yapılır. Belirttiğiniz renk ile üretime hazır olduğumuzdan emin oluruz.

Üretim Sırasında Kontrol

Üretim esnasında üç ayrı kontrol aşamamız bulunmaktadır. Öncelikle, baskı yapılacak kalıplar, kesim yapılacak bıçaklar ve malzeme türleri tekrar gözden geçirilir. Ardından, baskı işlemi başlar başlamaz makinalardan bir örnek alınır ve çalışmalarla karşılaştırılır. Diğer bir kontrol aşamamız ise üretim ortasında rastgele aldığımız örneklerle kontrol sağlamak. Tüm bunlara ek olarak tam otomatik video kontrol kameralarımız ile tüm süreç güvence altına alınıyor.

Üretim Sonrası Kontrol

Son kontrol aşaması olarak nitelendirdiğimiz baskı sonrası kontrolde, hazır olan ürünleri sizlere göndermeden önce kontrol makinalarımızda işleme alıyoruz. Video kamera yardımıyla son kontrolünü sağladığımız ürünleriniz, yüksek standart kalite politikalarımıza uygun olarak sizlere sevkedilir.

Yıllık Tecrübe
0 +
Ürün
0 +
Kurumsal Müşteri
0 +
×