Hakkımızda

Otomasyon Etiket Baskı Ambalaj San. ve Tic. Ltd. Şti. 1998 yılında etiket sektörünün en önemli merkezlerinden biri olan İstanbul’da kuruldu. Yatırımlarla birlikte hızlı bir büyüme gelişimi yaşadık ve etiket sektöründe yoğun rekabet ortamında yerimizi aldık.

Misyon

Otomasyon Etiket, etiket ve ambalaj sektöründe müşterilerimizin talep ettiği en doğru ürün ve hizmetleri sunmak için yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Muhteşem ürünler üretmeye ve bunları istenilen yer ve zamanda teslim etmeye her zaman hazır olacağız.

Vizyon

Vizyonumuz müşterilerimizin memnuniyetidir. Bu noktada, özgün tasarımlar yaratmak, her sektöre ve firmaya hitap edebilen, kalite standartlarına uygun ve hatta üzerinde ürünler üretmek bizim için çok önemli bir sorumluluktur. Müşterilerimize en iyi fiyat, hizmet ve kaliteyi sunmak, sektörün vazgeçilmez firmalarından biri olmak, vizyonumuzun bir parçasıdır.

Günümüzde, 25 yılı aşkın tecrübemizle, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmayı garanti ediyoruz. Yeni teknoloji makinalarımız ve üretim merkezimiz ile her türlü ihtiyacı karşılayabilecek kapasiteye sahibiz. Bu noktada Ar-Ge çalışmalarımıza büyük önem veriyoruz.

Dünya çapında gelişen çevre, teknoloji, insan sağlığı ve kalite kontrolünü hedef alan standartları sürekli takip ediyor ve standartlara göre sürekli gelişimi kendimize hedef alıyoruz.

Uzman ve yaratıcı grafik ekibimizle, göz kamaştırıcı etiketler oluşturmak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünü üretmek en önemli hedeflerimizden biridir. Sizlerin itibarının, aynı zamanda bizim de itibarımız olduğu fikrini benimsediğimizi bilmenizi isteriz!

×